A moze to tylko przesilenie wiosenne ?

Nie kradnij zdjecia, zapytaj!
Czuje sie okropnie! Ja! Otymista nad optymistami! Dawno nie zlapalo mnie tak! Wszystko mnie wkurza! Nic mi sie nie chce! Niby zero stresu! Zycie z ciaglym usmiechem na twarzy! … a jednak … nie zawsze jest kolorowo! To minie … musi, bo dlugo tak nie wytrzymam! … czuje ze we mnie jest sporo sprzecznych uczuc, roznych … takie to wszystko chaotyczne! Dziwne, bo wydawalo mi sie, ze panuje nad uczuciami, emocjami! Czuje pustke! Taki brak …czegos! Dzis sie znieczule piwkiem a jutro moze juz bedzie lepiej?

Dla Kobiałek !!!

Nie kradnij zdjecia, zapytaj!
„… Dziś 8 marca świętują najchętniej przedszkolaki, przygotowując dla swoich wychowawczyń i mam – piękne laurki. Z sympatią o Dniu Kobiet wypowiadają się młode dziewczęta, przepraszam, kobiety – do lat 25, które w przeprowadzonych badaniach aż w 90% były „za kwiatkiem dla Ewy”. Nieco starsze panie odnoszą się do tego święta nieco bardziej sceptycznie, opowiadając się za Dniem Kobiet w 46%…”
Spora liczba facetów tez ma „problem” z tym świetem … ja nie mam, dlatego wrzucam kwiatek … dla tych, ktore chcą – nic na siłe 🙂 Ubustwiam Was – kobietki, a niektore bardziej (z roznych powodów)! :))